Det er klart for UKM – festivalen i Hvalerhallen 21. april. Her finner du ungdommene som gikk videre fra lokalmønstringene i Østfold og skal på skal opptre på scenen under UKM festivalen.

Askim

Kingdom family
Dans – Hiphop
Kajsa Nygård – Karoline Kvisler – Vilde Johanne Sennerud

Musikk – Sang
Maria Aandstad

StoneHeart
Musikk – Rock
Edvard Hamberg – Gustav Hamberg – Eskil Sæter – Teodor Jansen

Utstilling
Wilma Røise Huseby

Nettredaksjon
Deivid Garcia

Nettredaksjon
Vilde Johanne Sennerud

Arrangør
Cassandra Fjeldheim

Eidsberg

Musikk – Klassisk
Adrian Javier Galisteo Aadalen

Bangtan Girls
Dans – HipHop og LA style
Ilda Krasniqi – Kamila Kostyra

Musikk – Rap
Milos Stan

Konferansier
Fredrik Fosser

Arrangør
Odin Holten

Arrangør
Raino Jonassen

Fredrikstad

Musikk – ukulele
Celine Johannessen

Chain Home
Musikk – Metal
Amund Johansen – Edvik Haugen-  Fredrik Olsson – William Johansen

Charlotte Faller & UKM Stagedive
Aurora Nathalie Okkelmo – Benjamin Blum – Charlotte Kristine Faller Andersen – Daniel André Johansen – Herman Carlsen-  Jon Ulfeng – Sten Eriksen

Annet – Rubik’s kube løsing
Christian Henriksen

Musikk – Rock/Indie
Ed, Edd og Eddy
Erling Gundersen – Henry Solstrand – Joakim Hæren

Musikk – Pop
Kira Elisabeth Dalan  Eriksen

Musikk – Hiphop/R&B
Mirre
Mirsad Avdija

Musikk – Rap
Silje Andersen

Utstilling
Frankie Solberg Rød

Utstilling
Håkon Veine Wiig

Utstilling
Lise Marie Leister

Utstilling
Noah Falck-Næss

Utstilling
Sebastian Agnalt

Utstilling
Urd & Karina
Karina Bråten – Urd Elinsdatter Svennevig

Konferansier
Ahmed Raad Al-Saidi

Konferansier
Kira Elsabeth Dalan-Eriksen

Nettredaksjon
Victor  Falck-Næss

Arrangør
Charlotte Kristine Faller Andersen

Arrangør
Ragnhild Ringsrød

Halden

Musikk – Alternative rock
Emmeli og Chris
Adrian Christoffer Fagereng Andersen – Emmeli Moen

Musikk – EDM
Even Moe Treimo

Musikk – Ballade
Ingrid Kvalheim

Nettredaksjon
Jon Petter Wiig

Teater – Revysketsjer
Martin Larsen

Musikk – Alternative/indie
Tiril Taran Brosveet

Utstilling
Anja W. Hultberg

Utstilling
Henrik Dahl

Utstilling
Torstein Jarl Fjøren

Konferansier
Carina Olsson

Konferansier
Stina Bråthen

Nettredaksjon
Simon Bøhn

Arrangør
Amalie Lund

Hvaler

Musikk – Jazz
Cassandra Amalie Skår

Musikk – Inspirert, egen komponert
Hanna B. Nilsen

Musikk – Klassisk
Kathe Sandvik Olsen – Fredrik André Olsen

Musikk – Jazz
Fredrik André Olsen – Marie Synnøve Skagemo

Musikk – musikal
Silje Gillerstedt Mogen

Film – Musikkvideo
Hvaler Senior Film Crew
Daniel Jøraas – Emma Bentseng – Marius Marsell – Tobias Eriksen

Utstilling
Snorre Schøne

Arrangør
Magnus Sørensen

Arrangør
Mathias Jacobsen

Arrangør
Tobias Sørensen

Marker

Drops dancecrew
Dans – Blanda drops
Hedda Goska

Hormones
Musikk – Punk rock
Alexander Ødegaard – Amandus Fagerås – Ole Petter Aas

Teater – tater/sketsj
Marius Huset

Mini Drops dancecrew
Dans – Blanda stil
Moa Jaavall Larsdatter

Musikk – pop
Moa Jaavall

Moss

Utstilling
Agnessa Pedersen

Dans – Hiphop
Einar Johan Ronæs

Arrangør
Else-Marie Aarsheim

Musikk – Singer songwriter
Emma Charlotte Heiberg

Musikk – Hiphop
Four Times Epic feat. Michael og Teleb
Arran Kostveit Gabriel – Henrik Granli Øieroset – Joachim Teleb – Lars-Henrik Levvel Eriksen – Michael Frantz – Sigurd Lie Søvold

Utstilling
Ronja Andrea Edvardsen Sakariassen

Showgruppa (diamante)
Dans – Sammensatte stiler
Adele Trobe – Madelen Lauritzen Kvarme – Tina Jensen Kinn – Vilde Josdatter

Musikk – Rock in-die Garage
Vrengt
Eskil Roos Mangrud – Jakob Palmer Kverndokk – Magnus Rygge – Simon Lee – Truls Ulriksen

Rakkestad

Musikk
Mercy, mercy, mercy
Frida Stubberud – Hans Henrik Heier – Håkon Stubberud – Jens Marius Hansen – Maiken Gatterman Mikalsen – Vanessa Skivjani

Nettredaksjon
Jonette Elise Olsen

Litteratur – dikt, fantasy, action/krim
Zahra Al-Shorayer

Utstilling
Jonette Elise Olsen

Råde

Arrangør
Jonatan Hansen

Sarpsborg

Musikk – Pop musikk
Alexander  Reed

Musikk – Elektronisk pop
Erling og Live
Erling Oppsund – Live Beiermann

Musikk – Pop
Julie Hamre Ryen – Kamile Pusinskaite

Musikk – pop
Ronja Keyvan

Musikk – musikk
Sara og Leon
Leon Joneid – Sara Johannessen

Teater
St. Marie Kompaniet
Eira Sture – Frida Eriksen – Ida Sofie Aagaard Breholt

Dans – Streetdance
Switch
Amalie Ludvigsen –  Aurora Veiden Skottene –  Nadja Buric

Utstilling
Christine Alexandra Eilertsen

Utstilling
Dylan Gharadaghi

Utstilling
Ingvild Kristine Isaksen Agnalt

Nettredaksjon
Fredrik Mathisen

Nettredaksjon
Kristian Bye Olsen

Arrangør
Frida Anzenberger

Arrangør
Marius Olsen

Skiptvet

Musikk – Pop
Dina Juliussen Burås

Utstilling
Synnøve Karlsrud

Treasure og Eh Kel Leh Moo
Musikk – Pop
Eh Kel Leh Moo Aaron, Treasure Moo Aaron

 

Spydeberg

Musikk – RNB
DAMSLORA
David Damslora – Leah Henriksen

Annet – knuter
Simen Thygesen

Utstilling
Mew
Fride Mudeina

Musikk – sang
Tina Razafimandimby Våje

Trøgstad

Musikk – Ballade
Adrian Amundsen

Musikk – Pop
Linn Sofie Fagerås

Musikk – Klassisk
Oda Sofie Wethelund

Utstilling
Maiken Amundsen

Konferansier
Adrian Amundsen

Nettredaksjon
Maiken Amundsen